Väravavahid

Oliver Ani

1998-08-14

Ainus mängija meeskonnas, kes oma jalgpalluriteel on esimesest treeningust tänaseni käinud ainult FC Nõmme Unitedis. Unikaalne väravavaht, kellest parema tehnikaga puurilukku Eestist ei leia! Klubi esimene lepinguline mängija, kes viib kaptenina Unitedi esmakordselt Esiliiga B-le vastu, kus loodetavasti saab ka mõne tõrje teha...

Herman Yermakou

1999-09-15

Klubi ainus võõrleegionär on äärmiselt töökas ja ambitsioonikas, heaks eeskujuks kõigile mängijatele. Suurim küsimärk enne algavat hooaega on see, kuidas Gera suudab põlvetrauma seljatada!?

Karl Jakob Hein

2002-04-13

Eesti jalgpalli tulevikulootus, kes vaid 15-aastasena suutis ennast U-17 noortekoondise põhiväravavahiks mängida. Karli jaoks tõotab tulla tõeliselt mänguderohke aasta, kui teist aastat järjest saab ta noortekoondist esindada U-17 valiksarjas, kaitsta Unitedi puuri Eliitliigas ning konkureerida Oliveriga esindusmeeskonna minutite pärast. Poom on öelnud, et Karl Jakob on üks andekamaid mängijaid, kellega tal on Eestis õnnestunud koos töötada.

Kaitsjad

Rasmus Kurušev

1999-02-07

Väga võimas ja töökas mängija, kes oma hea sõbra Kristeniga moodustab suurepärase keskkaitsepaari.

Kristen Niilop

1999-07-06

Üks kahest lepingulisest jalgpallurist Unitedis. Kõigist peajagu pikem keskkaitsja, kes standardolukordade ajal on vastaste suurimaks hirmuks! Oma pikkuse ja kabariitide kohta omab Kristen suurepärast tehnikat ning söötmisoskust.

Janar Adler

1997-06-30

2016. suvel meeskonnaga liitunub pikakasvuline äärekaitsja on oma agressiivsuse ja võidutahtega kujunenud üheks ebamugavaimaks mängijaks, kelle vastu ei taha omadki trennis minna, rääkimata siis vastastest! Lööb äärekaitsjana sama palju väravaid, kui Marcos Alonso!

Taavi Martoja

1996-03-30

Meeskonna kaitseliinis veterani staatust omav Taavi läheb vastu oma 7. hooajale Unitedi puna-mustas särgis. Tehniline paremkaitsja, kelle jalast võib aeg-ajalt lendu minna korralik purakas!

Marko Jagor

1997-09-29

Kohusetundlik kaitsja, kes teeb alati oma ära. Kui võistlustel mängitaks väikeste väravatega, siis võiks Kolosov saada endale tõsise konkurendi parima väravaküti tiitlile!

Janek Hanson

1996-10-01

Meeskonna värske täiendus, kes viimased kaks hooaega jalgpallist eemal olnud, kuid enne seda mängis Tallinna Kalevis. Väga jõuline mängija, kes lisab noorele võistkonnale mehisust!

Eddie Ever

1996-02-25

Tehniline äärekaitsja, kes liitus Unitediga käesoleva hooaja alguses. Kui suudab seljatada põlvevigastuse, siis võib anda märkimisväärse panuse Unitedi mängule!

Poolkaitsjad

Gregory Piiber

1999-04-10

Suurepärase suhtumisega ambitsioonikas noormees, kes on oma lühikese karjääri jooksul pidanud silmitsi seisma ka raske põlvevigastusega. Loodetavasti on mured nüüd seljatatud ja 2018. saab Gregory hooaja täies mahus kaasa teha!

Karl Johan Kastein

1996-04-05

Väga jõuline poolkaitsja, kes tippvormis võib keskvälja oma kontrolli alla võtta. Üks vanimaid ja kogenumaid olijaid Unitedi meeskonnas.

Ott Ottis

1989-06-14

Unitedi uusim liige on nüüd ühtlasi ka meeskonna veteran. Saab oma kogemustega aidata noortel teha sammukest unistustele lähemale!

Rasmus Värk

1994-08-20

2017. Unitediga liitunud mängumees, kes oma unikaalse tehnika ning suurepäraste füüsiliste võimete poolest sobib mängima mitmele positsioonile. Kui suudab uuel hooajal ka naturaalselt murul mängimisega harjuda, siis on oodata tõeliselt vägevat aastat!

Kevin Koppel

1998-08-04

Väga tehniline ja loov keskpoolkaitsja, kes juba aastaid on olnud noortekoondiste huviorbiidis, kuid mingil põhjusel alati sõelast läbi lipsanud. Kui suudab tervise korras hoida ja vigastustest hoiduda, siis võib 2018. saada läbimurdeaasta!

Robi Saarma

2001-05-20

Värskelt #7 saanud noor ründav poolkaitsja, kes on juba ka Premium liiga klubide vaateväljas. Eelmisel aastal meeste hulgas debüteerinud Robi jaoks võib 2018. kujuneda tõeliseks läbimurde aastaks, mil saab kõigile demonstreerida oma head väljakunägemist ning Beckhamile omast paremat jalga!

Raimond Eino

2000-02-15

Raimond on viimastel aastatel pidanud mitmel korral võistkonnakaaslaseid vahetama ning see on muutnud stabiilselt heade esitustega silmapaistmise keeruliseks. 2017. suvel tõmbas ta aga taaskord tuttava puna-musta särgi selga ning sellest hetkest alates on ta iga päevaga üha paremaks ja enesekindlamaks muutunud! Unitedi meeskonna üks võtmemängijatest, kes loodetavasti rõõmustab poolehoidjaid ka uuel hooajal tõeliste iluväravatega ja võitleb välja koha Eesti U19 koondises.

Johan Tõugjas

1997-12-16

Meeskonna kaptenina Esiliiga B-sse aidanud Johan on õpingute eesmärgil kolinud Inglismaale, kuid aeg-ajalt Eestit külastades on ta hea meelega valmis oma kogemustega meeskonda aitama!

Marten Niilop

1998-02-18

Marten on läbi aastate mitmel korral Unitedi noorte- ning meeste võistkondi esindanud ja nüüd on ta omadega jõudnud USA üliõpilasliigasse. Suvel Eestisse puhkama tulles soovib ta aga ennast koos meie meestega vormis hoida.

Ründajad

Mark Kolosov

1991-09-30

Kolo saab kokku võtta ühe sõnaga - väravatemasin! Eelmisel hooajal 50. tabamusega uue Eesti rekordi püstitanud ründaja, kes jääb harva nullile. Kiire, tehniline ja suurepärase väravavaistuga - tõeline nuhtlus vastaste kaitsjate jaoks :) Pole siiani Premium liigas mänginud, kuid on öelnud, et loodab oma väravatega Unitedi sinna aidata!

Robert Veskimäe

1990-09-04

Igipõline Nõmmekas, kes kahe hooajaga Unitedi rivistuses on tõusnud tõeliseks võtmemängijaks. Hindab väravasöötu vaat et kõrgemalt, kui väravat ennast. Robert on juba suutnud oma iluväravatega publiku lugematutel kordadel ahhetama panna. Mees kellelt võib oodata ootamatut ;)

Pavel Fedorenko

1999-06-17

"Rakett 69". Müstilise plahvatuslikkusega mängija, kelle kiirus on tõeliselt kadestamisväärne. Eelmisel hooajal proovis korraks ka profijalgpalluri elu FC Flora rivistuses, kuid suvel otsustas siiski koju tagasi naasta ning on meie särgis leidmas uut hingamist!

Igor Žarikov

1998-11-25

Imetlusväärse tehnikaga ja suure potentsiaaliga ääreründaja. Kui Iki mõistab, et jalgpallis läbi löömiseks on vaja igapäevaselt pingutada ning natukene ka lisaks harjutada, on oodata suuri tegusi!

Mark Rõõmussaar

1998-07-07

Väga plahvatuslik ääreründaja, kes läheb aasta-aastalt paremaks. Hõreda koosseisuga Unitedi meeskonnas peab Mark 2018. aastal suurema vastutuse võtma ning loodetavasti leiab ta aastate taguse resultatiivsuse taaskord üles!

Paul-Kevin Chan

2001-07-10

Huvitava tehnikaga noor ründav mängija, kes on viimastel aastatel ka Eesti noortekoondiste piiri peal olnud. Klubi loodab, et Chan suudab 2018. aastal teha edukalt sammu noorteklassist meeste hulka!

Treenerid

Martin Klasen

1990-03-13

Martin jääb meie klubi ajalukku treenerina, kes suutis Unitedi esmakordselt tippjalgpalli viia! Oma töökuse, professionaalsuse ja võidutahtega heaks eeskujuks noorele meeskonnale. Vanematest palluritest suudab viimasegi välja pigistada ning realiseerida nende seniavastamata potentsiaali.

Norman Põder

1994-06-09

U19 võistkonna peatreener saab igapäevaselt olla ka esindusmeeskonna tegemiste juures ning ammutada uusi teadmisi ja kogemusi. Noor treener, kelle jaoks 2018. hooaeg on esimeseks, kus tuleb peatreenerina liigahooajale vastu minna.

Mart Poom

1972-02-03

Mees, kes ei vaja tutvustamist! Unitedi noortel väravavahtidel on suurepärane võimalus õppida oma ala tipptegijalt, kes teab täpselt, mida on vaja selleks, et Eestist kaugemale jõuda ja jalgpallis läbi lüüa.